- Наявність: У наявності
- Код товару: 920372000000166721
- Вага брутто: 750.00kg
3D-принтер Raise3D RMS220 Standard Package — SLS-система для серійного виробництва невеликими партіями зі змінним блоком побудови та комплектною станцією очищення. Вона підходить бізнесу, який переходить від прототипування до виробництва. Компактні габарити дозволяють розмістити її в тісній майстерні. Завдяки лазерному спіканню промислової точності принтер стабільно працює партія за партією.
Ключові характеристики та переваги
- Максимальна продуктивність: до 5 кг/добу — на одній машині можна планувати серійне виробництво невеликими партіями на повну потужність.
- Швидкість сканування: 30 000 мм/с — інфрачервоний волоконний лазер 75 Вт із гальвосистемою швидко спікає кожен шар.
- Об’єм побудови: 220 × 220 × 350 мм — в одному циклі друку об’ємом 17 л можна розмістити кілька деталей.
- Swap and Print (заміна блоку): Build Unit 220 охолоджується ззовні до температури нижче 100 °C за 30 хвилин, тому можна вставити другий блок, і лазер продовжує працювати.
- 4-зонний ІЧ-нагрів з автокалібруванням: вирівнює температуру по робочій платформі, що запобігає деформації високотемпературних пластиків.
- Розпізнавання матеріалу за RFID: принтер визначає завантажений порошок і налаштовує параметри, що спрощує облік матеріалів.
- Cleaning Station C220-P: поєднує відділення, відновлення та підготовку порошку, тому час ручної роботи на один цикл друку скорочується до 20–45 хвилин.
Як Raise3D RMS220 спікає деталі
Швидкість, стабільність і постобробка — типові обмеження адитивного виробництва. RMS220 вирішує всі три в одній виробничій системі. Інфрачервоний волоконний лазер 75 Вт (1064 нм) і високоточний гальванометр скануютьзі швидкістю до 30 000 мм/с. Лінза F-theta (сканувальна лінза плоского поля) утримує стабільний фокус у всій робочій зоні.
Результат — чіткі краї, складна геометрія та міцні механічні властивості. Висота шару становить від 0,05 до 0,40 мм. Для більшої стабільності використовуйте 0,1–0,2 мм. Швидкість друку сягає 2,2 л/год за щільності упаковки 20% за масою.
Безперервний робочий процес із Build Unit 220
Традиційні SLS-машини охолоджуються всередині принтера, і лазер простоює. Тут модульна конструкція побудована навколо Build Unit 220. Вийміть його після завершення друку й залиште охолоджуватися поза машиною. Нижче 100 °C він охолоджується за 30 хвилин.
Вставте другий блок побудови й одразу запускайте наступну партію. Така процедура «Swap and Print» не дає лазеру простоювати та підвищує окупність інвестицій. Зверніть увагу: кожен Build Unit 220 важить 62 кг, тому заздалегідь заплануйте його переміщення.
Контроль температури та універсальність матеріалів
Розмірна точність в SLS залежить від термостабільності. 4-зонна ІЧ-система нагріву з автокалібруванням усуває коливання температури по робочій платформі. Це запобігає деформації, яка часто трапляється з високотемпературними пластиками. Температура порошку сягає до 220 °C, а робочої платформи й циліндра — до 180 °C.
Машина працює з Raise3D PA12, який дає збалансовані механічні характеристики. PA11 додає ударостійкості. TPU90A і TPU86A підходять для гнучких еластомерних деталей. Вбудований RFID зчитує завантажений порошок і автоматично задає параметри.
Атмосфера в камері може бути повітряною або азотною. Генератор азоту вбудований, але потребує стисненого повітря.
Постобробка зі станцією очищення
Відновлення порошку SLS зазвичай складне й брудне. Cleaning Station C220-P перетворює його на чистий напівавтоматизований процес. Вона об’єднує відділення, відновлення та підготовку порошку. Час ручної роботи на один цикл друку скорочується до 20–45 хвилин.
Регульований підлокітник і прозорі захисні кришки полегшують роботу оператора. Один оператор може обробити понад 50 кг деталей за зміну. Сукупна вартість володіння нижча, ніж у традиційних промислових SLS-систем.
Програмне забезпечення та підключення
Підготовка завдань виконується в слайсері ideaMaker. Він приймає файли STL, OBJ, 3MF, OLTP, STEP, STP, IGES та IGS. Завдання надсилають через Wi-Fi або LAN/Ethernet. Також є порт USB 3.0. Принтер має 11,5-дюймовий сенсорний екран, а станція очищення — 7-дюймовий.
Застосування
- Прототипування: принтер спікає функціональні тестові деталі, що поводяться як кінцеві компоненти, ще до інвестицій в оснащення.
- Дрібносерійне виробництво: змінні блоки побудови та продуктивність до 5 кг/добу не дають партіям зупинятися.
- Корпуси з пресовою посадкою: точні допуски за висоти шару 0,05–0,40 мм підходять для деталей, які мають точно сполучатися.
- Медичні шаблони-напрямники: тонка геометрія та чіткі краї підходять для форм напрямників, індивідуальних для пацієнта.
- Міцні компоненти кінцевого використання: PA11 забезпечує ударостійкість деталей, що працюють під механічним навантаженням.
- Гнучкі деталі: еластомери TPU90A і TPU86A дають еластичні компоненти на тій самій машині.
Сумісність і аксесуари
- Порошки: PA12 Black, PA11 Black і PA12 GB Black.
- Еластомери: TPU90A і TPU86A, кожен — у чорному або білому кольорі.
- Open Material Programme (OMP, програма відкритих матеріалів): вибрані матеріали сторонніх виробників, з опційною ліцензією на відкриті матеріали.
Комплектація
- Принтер із Build Unit 220
- Cleaning Station C220-P
- Річна гарантія
Технічні характеристики
Загальний огляд системи
| Параметр | Значення |
| Технологія | Селективне лазерне спікання (SLS) |
| Максимальна продуктивність | до 5 кг/добу на повній потужності |
| Об’єм побудови (Ш × Г × В) | 220 × 220 × 350 мм (8,7 × 8,7 × 13,8 дюйма) / 17 л |
| Тип лазера | інфрачервоний волоконний лазер 75 Вт, довжина хвилі 1064 нм |
| Система сканування | швидкісна високоточна гальвосистема з лінзою F-theta |
| Максимальна швидкість сканування | 30 000 мм/с |
| Швидкість друку | 2,2 л/год (за щільності упаковки 20% за масою) |
| Висота шару | 0,05–0,40 мм (для більшої стабільності рекомендовано 0,1–0,2 мм) |
Контроль температури та середовища
| Параметр | Значення |
| Максимальна температура порошку | 220 °C |
| Максимальна температура робочої платформи | 180 °C |
| Максимальна температура циліндра | 180 °C |
| Активне охолодження | так |
| Атмосфера | повітря / азот (вбудований генератор азоту в RMS220; потрібне стиснене повітря) |
| Робоче середовище | температура 15–30 °C; відносна вологість 30–70% без конденсації |
Апаратна частина та габарити
| Параметр | Значення |
| Габарити принтера RMS220 | 861 × 685 × 1560 мм (корпус); 861 × 685 × 1760 мм (із сигнальною вежею) |
| Вага нетто принтера RMS220 | 283 кг (без порошку та контейнера) |
| Габарити Cleaning Station C220-P | 1238 × 823 × 1740 мм (корпус); 1384 × 823 × 1928 мм (з панеллю та сигнальною лампою) |
| Вага нетто Cleaning Station C220-P | 263 кг |
| Габарити Build Unit 220 | 536,5 × 333 × 1005 мм |
| Вага нетто Build Unit 220 | 62 кг |
| Місткість бункера (принтер) | 31,5 л (40 л із додатковим боксом) |
| Місткість бункера (станція очищення) | 20 л нового порошку / 20 л відпрацьованого порошку |
Програмне забезпечення та керування
| Параметр | Значення |
| Слайсер | ideaMaker |
| Підтримувані вхідні формати | STL, OBJ, 3MF, OLTP, STEP, STP, IGES, IGS |
| Інтерфейс користувача (принтер) | 11,5-дюймовий сенсорний екран (роздільна здатність 2560 × 1600) |
| Інтерфейс користувача (станція очищення) | 7-дюймовий сенсорний екран (роздільна здатність 1280 × 800) |
| Логічний контролер | Rockchip RK3568 Arm Quad Cortex-A55 2 ГГц |
| Контролер руху | GigaDevice Arm Cortex-M4 200 МГц FPU |
| Операційна система | LINUX |
Матеріали
| Параметр | Значення |
| Сумісні порошки | PA12 Black, PA11 Black, PA12 GB Black, TPU90A (чорний/білий), TPU86A (чорний/білий) |
| Open Material Programme (OMP) | сумісна з вибраними матеріалами сторонніх виробників; доступна опційна ліцензія на відкриті матеріали |
| Розпізнавання матеріалу за RFID | так (і на принтері, і на станції очищення) |
Підключення та живлення
| Параметр | Значення |
| Живлення принтера | 200–240 VAC, 50/60 Гц, 230 VAC @ 15 А |
| Живлення станції очищення | 200–240 В @ 8 А або 100–120 В @ 16 А (включно із зовнішнім пилососом) |
| Мережа | Wi-Fi, LAN/Ethernet |
| Інтерфейси | USB 3.0 × 1, Ethernet × 1 |
Чому варто купити Raise3D RMS220 в EXPERT3D?
EXPERT3D постачає професійне 3D-обладнання з 2012 року. Ми допомагаємо бізнесу впроваджувати ефективні процеси адитивного виробництва. Обладнання поставляється з офіційною гарантією. Авторизована технічна підтримка входить до сервісу. Як офіційний представник Raise3D, ми гарантуємо 100% оригінальність, справедливу ціну, авторизований сервіс і офіційну гарантію.